YÜKLENİYOR

Expertiz Gayrimenkul | Logo

About US

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

READ MORE

Contact Info

Call Now

+91 123 456 7890,
+91 987 654 3210

Location

info@gmail.com, services@gmail.com

Email Now

15/B Miranda House, New York, US

Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Danışman Olmak İstiyorum Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Almak İstiyorum Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Satmak İstiyorum

FOTOĞRAF ALANI

Gayrimenkul Satmak veya Almak İstiyorum

Gayrimenkul Satmak veya Almak İstiyorum

Expertiz Gayrimenkul olarak; müşterilerimizin tüm satış işlemlerinde onlara fayda sağlayacak en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Gayrimenkulünüzün, pazardaki değerlemesini yapıyor, fiyatını belirlediğimiz gayrimenkulün reklam ve pazarlama sürecine başlıyoruz. Yalnızca Expertiz’de olan reklam-pazarlama stratejileri ile en hızlı şekilde satışını gerçekleştiriyoruz.

Expertiz yalnızca satış işlemlerinde değil, aynı zamanda tüm alım işlemlerinde de sizlere profesyonel bir hizmet veriyor. Yatırımlarınız için kriterlerinize uygun portföyleri araştırıyoruz. Bütçenize uygun, en karlı yatırım için sizlere hizmet veriyoruz.

“Yatırımınız geleceğinizdir” felsefesiyle hizmet veriyor, güven bağını oluşturmak için “Gayrimenkulünüz emin ellerde” diyoruz.

Expertiz Gayrimenkul | Filtreleme Ne Arıyorsun Görseli
-