YÜKLENİYOR

Expertiz Gayrimenkul | Logo

About US

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

READ MORE

Contact Info

Call Now

+91 123 456 7890,
+91 987 654 3210

Location

info@gmail.com, services@gmail.com

Email Now

15/B Miranda House, New York, US

Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Danışman Olmak İstiyorum Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Almak İstiyorum Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Satmak İstiyorum

FOTOĞRAF ALANI

Misyonumuz

Expertiz Gayrimenkul | Misyonumuz Görseli

Misyonumuz

Expertiz Gayrimenkul olarak misyonumuz; deneyim tecrübe ve bilgi birikimimiz ve gayrimenkul satış sürecine meydan okuyan sistemimizle konut, bina, arsa, ticari mülk alım/satım/kiralama işlemlerini ivedi bir şekilde gerçekleştirmektir. Sosyal donatılı konut projeleri ve uzmanlık bölgesinde anlaşmalı olduğumuz inşaat firmalarının danışmanlık ve pazarlama faaliyetlerini dinamik, profesyonel ve dijitalleşmeye adapte olmuş bir kadro ile yürütmektir. Yalnızca afiş ve branda ile yapılan standart satış sistemlerinden ziyade, profesyonel kişi ve ekipmanlarla kaliteli, ilgi çekici pazarlama videoları sunmak, sosyal medya ve dijital mecralarda üstlenilen ücretli ilan ve yayınlar ile en doğru ve kazançlı yatırımlarda müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek ve onları temsil etmek.

Expertiz Gayrimenkul | Filtreleme Ne Arıyorsun Görseli
-