YÜKLENİYOR

Expertiz Gayrimenkul | Logo

About US

Aliquam erat volutpat. Nunc erat massa, porttitor vel egestas sit amet, tristique at massa. Donec posuere odio neque, in ultricies lorem aliquet eu. Donec venenatis libero a nulla placerat egestas.

READ MORE

Contact Info

Call Now

+91 123 456 7890,
+91 987 654 3210

Location

info@gmail.com, services@gmail.com

Email Now

15/B Miranda House, New York, US

Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Danışman Olmak İstiyorum Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Almak İstiyorum Expertiz Gayrimenkul | Danışman Olmak İstiyorum Sağ İkon Satmak İstiyorum

FOTOĞRAF ALANI

Hakkımızda

Hakkımızda

GAYRİMENKUL PAZARLAMASI UZMANLIK İSTER, UZMANLIK İSE TECRÜBE VE EĞİTİM DEMEKTİR.

Expertiz Gayrimenkul’un hedefi; sıkıcı ve zor geçmesi beklenen satış ve kiralama sürecini, en sorunsuz şekilde sonuca ulaştırmaktır. Sadece gayrimenkul satışı için değil, diğer tüm gayrimenkul yatırımlarınız için piyasa koşullarını analiz ederek, danışmanlığını, tecrübesini ve bilgisini profesyonel bir yaklaşımla size sunarak, kazandıran bir yatırım yapmanızı amaçlamaktadır.

10 yıllık sektör tecrübesinden sonra 2020 Ocak ayında yepyeni bir başlangıca adım atan ve gayrimenkul sektörüne yenilik getiren Expertiz Gayrimenkul’un kurucusu ise Hüseyin Altop’tur.

Expertiz Gayrimenkul, farklı illerde ve ilçelerde hizmet verme hedefi ile yola çıkmıştır.  2020 yılında ilk ofisini İzmir Bornova'da açmıştır. Expertiz Gayrimenkul iş ortağı olan diğer danışman arkadaşlarımız ile de çözüm odaklı sonuçlar üretmeye devam etmektedir. 

Türkiye'de klasik olarak kullanılan ilan verme ve alıcı adaylarının ulaşmasını bekleyen yöntemi red ederek, "Yapay Zeka Satış Sistemi" geliştirmiş ve satış başarı oranını klasik satış yöntemlerine göre % 59 artırarak %89 satış başarı oranı yakalayan Hüseyin Altop, Expertiz markası ile şeffaf, güvenilir ancak sonuç odaklı bir satış ve alım süreci ortaya koyma vizyonu ile yoluna devam etmektedir.

Markamız altında hizmet vermek isteyen Gayrimenkul Brokerları ve Danışmanları ile görüşmelere devam eden markamız kurucusu Hüseyin Altop, maksimum hizmet bedeli kazdırma ilkesi ile oluşturduğu sistem sayesinde, 2022 yılında da Türkiye genelinde büyümeye devam edecektir.

Expertiz Gayrimenkul ile gayrimenkulünüzün sorumluluğu emin ellerde. Expertiz, mülklerin satılmasında maksimum zaman ve emek ilkesiyle hareket etmektedir. Buna şahitlik edecek kişiler ise müşterilerimizdir. 

Bugün, Expertiz Gayrimenkul’un kurusucu ve sahibi Hüseyin Altop, sahip olduğu teknolojik altyapısıyla birlikte gayrimenkul satış ve alım işlemlerinde, yapay zeka satış sistemi, drone video, 360 sanal tur, sosyal medya vb. meta ve algoritmalarla ileri seviye hizmet sunmaktadır.

Tüm alım ve satış süreçlerini beklentilere cevap veren hizmet kalitesi ve soru işaretine izin vermeyen şeffaf bir anlayış ile yöneten Expertiz Gayrimenkul, gayrimenkul danışmanlarının, en son pazarlama teknikleri ve en iyi satış eğitimleri sayesinde kaliteli bir hizmet sunmasını amaçlamaktadır. 

Sizin için çalışacak, reklam masraflarını karşılayacak, başarılı olduğu takdirde hizmet bedeli alacak bir sistem içerisinde gayrimenkulünüz için en iyi tercih Expertiz Gayrimenkul olacaktır.

GELİN, EN HIZLI SONUCA BİRLİKTE VARALIM!

Bugünkü piyasa koşullarında gayrimenkulünüz için en doğru fiyatı, ücretsiz olarak araştıran ve aktaran Expertiz Gayrimenkul, sizin için profesyonel ve kaliteli hizmeti sunmaya kararlı bir firmadır. 

Expertiz Gayrimenkul, bugün Türkiye’de ilk ve tek “Yapay Zeka Satış Sistemi”ni sahip olan ayrıcalıklı bir yapıdadır. Bunun yanı sıra müşterileri ile uzun vadede çalışmayı hedefleyen Expertiz’in gayrimenkul uzmanları, tüm gayrimenkul süreçlerinde müşterileriyle güven temelli sağlam ilişkiler kurmayı kendine temel ilke edinmiştir. 

Expertiz Gayrimenkul | Tarihçe X Logo Top

Geçmişten Günümüze Expertiz

 • Farkındalık ve Ayrıcalık
 • Expertiz Gayrimenkul, kendine özgü uyguladığı süreç ve sıra dışı satış politikasıyla sektörde emin adımlarla ilerliyor ve güçleniyor. Bu farkındalığı tercih eden müşterilerimiz, Expertiz sayesinde ayrıcalıklı bir gayrimenkul alım/satım süreci yaşıyor. Tüm bunların yanı sıra proje sahipleri, inşaat firmaları da bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz 8 proje satışı ve 1000+ gayrimenkul satış tecrübesi sayesinde yine bu ayrıcalıklı hizmetimizden faydalanıyor. Expertiz Gayrimenkul müşterisi; farkındalığı yüksek, ayrıcalıklı müşterilerdir.
 • Pazarlama ve Süreç Yönetimi
 • Expertiz Gayrimenkul olarak yetkisini aldığımız gayrimenkulün pazarlamasında birçok alternatif mecra ve yöntemleri kullanıyoruz. Pazarlama sürecimiz teknoloji alt yapımız ile başlıyor, “yapay zeka satış sistemi”, profesyonel drone video-fotoğraf çekimi, 360 sanal tur çekimleri, sponsorlu sosyal medya ilanı,  çözüm ortakları ile paylaşım, basılı ve dijital mecra ilanları, expertiz.com.tr de ilan yayınlama şeklinde devam ediyor. Portföyün özellik ve kriterlerine göre tüm pazarlama sürecini tasarlıyor ve hızlı bir şekilde müşterimizi sonuca ulaştırıyoruz. Son aşamaya kadar müşterimizin merakını gideriyor, akılda soru işareti kalmaması için şeffaflıkla tüm enformasyonu kendisine iletiyoruz.
 • Müşteri Odaklı Yaklaşım
 • Expertiz Gayrimenkul olarak müşterilerimizin talep ve isteklerini dinliyoruz. En iyi yatırım fırsatını onlar için araştırıyor ve onları en ideal sonuca ulaştırıyoruz. Hedefimiz; kısa vadeli kazanç yerine, uzun vadeli müşteri ilişkileridir.
 • İletişim ve Psikoloji
 • Expertiz Gayrimenkul olarak ana ilkemiz, müşteriyle kaliteli bir iletişim kurmak, iyi bir dinleyici olmak ve müşterilerimizin ihtiyacını anlayabilmektir. Bizden hizmet bekleyen müşterilerimizin talep ve isteklerini karşılayabilmek için tek taraflı bir kazanç yerine, müşterilerimizin çıkarlarını koruyan bir bakış açısıyla yatırımlarını en doğru zamanda en ideal ürünü almalarına öncelik veriyoruz.    
 • Toplam Kalite Yönetimi (TKY)
 • Müşterinin beklentisini karşılayacak ve “kalite” algısını oluşturacak bir yönetim felsefesi olan TKY, hizmet üretiminin, fikir aşamasından son çıktısına kadar her sürecine kalitenin dahil edilmesini ifade etmektedir. Expertiz olarak; müşterilerimizle olan tüm ilişkilerimizde onların mutluluğu ve güveni için tüm süreçlere kaliteyi dahil ediyoruz.
 • Dijitalleşme ve Adaptasyon
 • Ulaşılabilir bilgiler her geçen gün teknoloji ile dijital platformlara taşınmaya devam ediyor. Üretim, pazarlama, hizmet ve eğitim gibi birçok sektör dijital ortama taşınıyor. Expertiz olarak biz de dijitalleşmeye adapte oluyoruz. Gayrimenkul sektörünü dijital ortamlara taşıyor, gayrimenkulun pazarlanmasında yeni sistemler üretiyoruz. Türkiye’de ilk ve tek “Yapay Zeka Satış Sistemi” ile direkt alıcıya ulaşıyor ve satışı kapatıyoruz.
Expertiz Gayrimenkul | Tarihçe X Logo Bottom
Expertiz Gayrimenkul | Filtreleme Ne Arıyorsun Görseli
-